Ceník služeb

Ceny prací nelze vzhledem k různorodým podmínkám přesně stanovit. Při určování finální částky za dílo je důležité vzít v potaz např. přístup a možnosti vyvázání lan u klasických výškových prací, při kácení stromů zase stav a velikost stromu, prostor pod ním a v jeho blízkém okolí a přítomnost ohrožených objektů, jako jsou budovy, ploty nebo liniová vedení.

Využijte proto zpracování cenové nabídky zdarma. Kontaktujte nás telefonicky, emailem nebo pomocí našeho poptávkového formuláře.

V položkově vedeném rozpočtu přesně uvidíte, co kolik stojí, nabídka je nezávazná a nic za ni neplatíte. Minimální cena prací je stanovena na 1500 Kč + doprava + případný materiál. Jsme schopni vystavit Vám fakturu od neplátce i plátce DPH.

Orientační ceník výškových prací

Kácení stromů

směrové kácení stromů cena  – od 200kč u menších stromů do 3000kč u velkých listnatých stromů

rizikové kácení stromů cena  – od 2000kč u stromů bez nutnosti spouštění větví a kmene do 15000kč u stromů s nutností složitého spouštění větví a kmene nad střechami apod.

Drtivá většina stromů se pohybuje v relaci mezi 1500kč a 7000kč. V této ceně je zahrnuto odvětvení a pořezání kmene na cca. 1m velké kusy. Je-li na místě stromů více, cena za kus se snižuje.

 

Zpracování biomasy

pořezání kmene a větších větví na špalky cena – od 150kč

odvoz a likvidace biomasy cena – od 800kč/m3

Cena za odvoz a likvidaci biomasy je včetně naložení a hrubého pohrabání pracoviště po práci. Je závislá zejména na vzdálenosti káceného stromu od komunikace, kde je možné bezpečně zaparkovat s větším autem(dodávka) s vozíkem nebo přistavit velkoobjemový kontejner. Dále jsme po dohodě schopni zajistit frézování pařezů a případně i štípání špalků. Při stávajících cenách dřeva však není štípaní dřeva ekonomicky příliš výhodné.

 

Mytí oken

jednostranné mytí oken horolezeckou technikou cena – od 15kč/m2

jednostranné mytí oken demineralizovanou vodou cena – od 10kč/m2

V ceně je zahrnuto otření/omytí rámů a parapetů. Cena nezahrnuje odstraňování stavebních a nátěrových hmot a vodního kamene.

 

Mytí a nátěr fasád

mytí fasád tlakovou vodou cena – od 25kč/m2

nátěr fasád horolezeckou technikou cena – od 45kč/m2/ 1 vrstva nátěru

V ceně není zahrnut materiál, ten ceníme až dle požadavků zákazníka. U vápenocementových fasád je potřeba počítat se třemi vrstvami nátěru – 1x penetrační a 2x nátěr fasádní barvou. U zateplených fasád s akrylátovou nebo silikonovou omítkovinou lze s ohledem na stav fasády penetrační nátěr vynechat, podmínkou je důkladné omytí fasády tlakovou vodou.

 

Zábrany proti holubům

montáž zábran proti holubům  – cena hroty – od 60kč/bm dle obtížnosti přístupu

montáž zábran proti holubům  – cena sítě – od 100kč/m2 dle členitosti a velikosti ošetřovaných ploch

Cena zahrnuje očištění a odmaštění ploch a nalepení hrotů proti ptactvu, případně rozměření a montáž sítě. V ceně není zahrnut materiál – hroty proti ptactvu a lepící tmel/lanka a sítě a spojovací materiál. Tyto položky Vám zahrneme do nezávazné cenové nabídky po zaměření ploch určených k ochraně.

 

 

Zobrazit kontaktní údaje