Arboristika

Co je to arboristika a čím se zabýváme

Arboristika je péče o stromy a dřeviny. Do této péče spadá například prořezávání korun stromů, rizikové kácení stromů, posouzení stavu dřevin a jejich ošetření. Součástí arboristiky je také výsadba, povýsadbová péče, ochrana dřevin nebo ošetřování keřů a stromů. 

Kdy se jako soukromník obrátit na arboristu 

Nízké ovocné stromy si na zahradě někteří zahrádkáři zvládnou prořezat sami. Nejste si jistí, že ořez provedete bezpečně a s ohledem na zdraví stromu? Obraťte se na nás. Rádi si profesionální péči o vaše dřeviny vezmeme na starost. Jsme zde pro vás také v případě nebezpečných a odborných prací. Patří mezi ně například kácení stromů, prořezy stromů a dřevin a péče o stromy a dřeviny. O stromy se postaráme s největší péčí a dřevní odpad po sobě uklidíme. Zanecháme vám jen krásnou a bezpečnou zahradu. 

Arboristika pro obce a města 

Nachází se ve vašem městě či obci rizikové stromy, které mohou být nebezpečné pro chodce? Neváhejte nás kontaktovat. Vypracujeme pro vás nezávaznou cenovou nabídku a pokud to situace bude vyžadovat, domluvíme se na osobní prohlídce.

Proč si vybrat naši firmu

Jsme dlouholetí specialisté na arboristiku a výškové práce. Co vše pro vás zajistíme?

 • Pokácíme listnaté i jehličnaté stromy všech velikostí.
 • Na Vaše přání zajistíme likvidaci biomasy a následný úklid.
 • V případě zájmu nařežeme kmeny na špalky dle vámi zvolené velikosti.
 • Nabízíme možnost frézování pařezů.
 • Používáme profesionální vybavení.
 • Jsme pojištěni proti případným škodám.
 • Máme mnohaleté zkušenosti v oboru.

Ceník arboristiky

Každá zakázka je jedinečná a proto předem nemůžeme stanovit její cenu. Abychom pro vás mohli připravit ceník arboristiky, potřebujeme znát několik zásadních informací. Patří mezi ně například tyto: 

 • Je ke kácení stromu nutné povolení?
 • Jaký je stav a velikost stromu? 
 • Jak vypadá prostor pod stromem a v jeho blízkém okolí? 
 • Jsou kolem stromu budovy nebo elektrické vedení? 

V některých případech potřebujete ke kácení stromů povolení. Nejste jisti, zda smíte strom pokácet? Obraťte se na nás, rádi vám poradíme.

Nejdříve vás poprosíme o zaslání co největšího množství podkladů: především fotografií a technických výkresů. V případě potřeby se přijedeme na pozemek podívat osobně. 

Kontaktujte nás 

Pokud hledáte odborníky na péči o dřeviny, jsme zde pro vás. Kontaktujte nás, rádi vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Hlavní oblastí našeho podnikání je Praha a okolí. Přesto nás neváhejte oslovit i v případě, že jste z jiného koutu České republiky. Vždy se snažíme vyjít vstříc vašim požadavkům. Přečtěte si reference našich spokojených zákazníků. 

Vytvořte si u nás nezávaznou poptávku nebo nás kontaktujte

Mail: info@rizikabezrizika.cz

Tel.: +(420) 607 524 264