O nás

Stejně jako většina „výškařů“ jsem se já dostal k této práci přes lásku k lezení a horolezectví. V tomto oboru působím od roku 2011, kdy jsem nejprve strávil nějaký čas v područí firmy abych se následně osamostatnil.

Co nabízíme?

Stejně jako konkurence nabízím široké spektrum výškových prací od kácení stromů, přes nátěry fasád až po instalaci zábran proti ptákům. Na rozdíl od konkurence netvrdím, že umím všechno, protože kdo toto tvrdí, tak podle mého názoru kecá. Za léta v oboru jsem však poznal řadu odborníků v jednotlivých profesích, se kterými spolupracuji a mohu Vám tak nabídnout jejich služby (klempíři, truhláři, pokrývači apod.).

Osobně se věnuji zejména rizikovému kácení stromů, montážním a demontážním pracím, instalaci reklamních bannerů, instalaci zábran proti ptactvu, mytí oken a skleněných ploch a nátěrů fasád či klempířských prvků. Zejména v posledních letech stále častěji vyjíždím k opravám zateplených fasád poškozených datlovitými ptáky.

Jak fungujeme

Na základě Vaší poptávky a k ní doložených podkladů (fotky, technické výkresy apod.) Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. V případě, že si to situace vyžadujeme, domluvíme se s Vámi na osobní prohlídce na místě, kde si vše upřesníme a případně zaměříme. Nejdůležitější je pro nás zejména možnost uvázání lan na střechách (při pracích z lana) anebo prostor kolem stromů (při rizikovém kácení). Osobní prohlídka je rovněž zdarma (v rámci Prahy a blízkého okolí). Menší zakázky fakturujeme jako neplátci DPH, větší pak jako plátci. Vše uvidíte předem v položkově vedeném rozpočtu zakázky (nezávazný a zdarma). Vždy se snažíme vyjít vstříc Vašim požadavkům.

Kde působíme?

Hlavní oblastí našeho podnikání je Praha a okolí. U poptávek, které jsme schopni nacenit z fotek (zpravidla kácení stromů) nebo z technické dokumentace zpracováváme nabídky i pro ostatní oblasti ČR. Samozřejmě se nevyplatí zákazníkovi ani nám jet kácet jeden strom přes celou republiku, ale u větších zakázek může být naše cena zajímavá a proto nás neváhejte oslovit s čímkoli.

Co garantujeme?

  • Pojištění odpovědnosti za škodu do výše 5 000 000 Kč.
  • Platné průkazy opravňující k výkonu prací ve výškách.
  • Cenovou nabídku zpracováváme zdarma.
  • Seriózní a férové jednání od zaměření až po případnou realizaci zakázky.